Rodinný Pension Duel v Ústí nad Labem také navštivte

Při cyklistickém putování po Labské stezce jsme strávili dvě noci v Pensionu Duel v Ústí nad Labem. Příjemně jsme si zde odpočinuli a načerpali sílu na další cesty. Hotel se mi zalíbil svým domácím prostředím a příjemným personálem.

Prostorné a čisté pokoje

Pokoje v hotelu byly prostorné, vzdušné a uklizené. Vybavení bylo standardní, zcela dostačující. Ocenil jsem, že pokoje jsou nekuřácké a vybavené WiFi sítí zdarma.

Bezproblémová rezervace ubytování

Hotel jsme vybrali pro výbornou polohu ve městě. Nachází se takřka v centru, přitom na klidném místě.

Vycházeli jsme z hodnocení na serveru Booking.com, kde se pension těší dobrému hodnocení.

V porovnání s podobnými pensiony v centru Ústí nabízí hotel velmi atraktivní cenu. Uvažovali jsme i o hotelu Větruše, který se nachází na kopci mezi Mariánskou Skálou a hradem Střekov. Ale s ohledem na nabízené služby a přívětivou cenu jsme dali přednost Pensionu Duel.

Rezervaci jsem provedl snadno a rychle on-line z domova prostřednictvím rezervačního formuláře.

Na místě nás uvítal milí personál. Recepce byla otevřená non-stop, ubytovaní jsme byli za pár minut. Auto s věcmi jsme nechali na placeném hlídaném parkovišti, bohužel není v ceně.

Cyklistický ráj

Recepční nám ochotně poradil, kam zajít na jídlo a kam se v okolí vypravit na cyklovýlet. Právě pro nás cyklisty nabízí hotel skvělé zázemí. V hotelu jsme využili speciálního prostoru pro uskladnění kol. Ústí nad Labem leží na již zmíněné Labské stezce, která se táhne od samotného pramene Labe hluboko v Krkonoších přes Mělník, Litoměřice až do Ústí nad Labem. Dále podél proudu Labe cyklostezka pokračuje do Děčína a přes hranice do německých měst, jako např. Drážďany, Lipsko, Magdeburg, Hamburg.

V prosinci mě čeká služební cesta do Ústí nad Labem a služeb Pensionu Duel opět rád využiji.

button_rezervujte_ubytovani

Důležité odkazy