Svatební cesta za exotikou i kulturou

Svatební cesta

Svatební cesta je vstup do nového společného života, který měl být pokud možno nezapomenutelný. Jestli si stále nevíte rady s volbou destinace a hledáte nádherná a dostupná místa, můžete se nechat inspirovat následující trojicí zemí.

Kam na svatební cestu

1.Indonésie

Jestliže po náročných svatebních přípravách toužíte jen odpočívat na prosluněné pláži, bude pro vás ideální volbou Indonésie. Kromě v dnešní době již velmi navštěvovaného Bali stojí za pozornost i Jáva, která má, co se týče přírody i resortů, také co nabídnout. A kdyby by vás relaxace na pláži omrzela a zatoužili byste po menším dobrodružství, zdolejte například oblíbenou sopku Bromo ve východní části ostrova.

2. Thajsko

Pokud jste fanoušky nočního života, prosluněných pláží či kořeněného jídla, vše v jednom a k tomu ještě levné nákupy a krásnou okolní faunu a floru najdete v Thajsku. Jestli se chcete vyhnout nejproslulejším místům, jako jsou třeba Phuket či Ko Samui, zamiřte na ostrov Ko Chang. Budete mile překvapeni autentičností kultury i místních tradic a jistě budete okouzleni bělostnými plážemi a průzračným mořem, které budete mít takřka pro sebe.

3.Turecko

Když se přece jen rozhodnete pro menší exotiku, navštivte Turecko, jež v sobě kombinuje to nejlepší jak z Evropy, tak z Asie. Bohatá historie a nespočet kouzelných míst v kombinaci s rozmanitým jídlem bude to pravé pro všechny, kteří chtějí kromě odpočinku poznat i kulturu a tradice. Jestli vyrazíte za romantikou do historického Istanbulu, ale přesto si budete přát uniknout z města, vydejte se lodí na nedaleké Princovy ostrovy. Kromě velkého výběru hotelů či domků k pronajmutí vás v létě nepochybně okouzlí množství kvetoucích stromů a útulná atmosféra.

Ať už zvolíte jakoukoli zemi, myslete hlavně na to, že svatební cesta má být především o vás dvou a jejím největším cílem není samotná destinace, ale oslava vašeho svazku. Relaxujte, poznávejte a skvěle se bavte. A nezapomeňte na cestovní pojištění!

Pamatujte, že na vás čeká:

Novomanželská sleva na zájezdy

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*