Plná Peněženka cashback. Vyplatí se?

Plná peněženka euro

PlnaPenezenka.cz je cashbackový portál, který umožňuje svým uživatelům šetřit peníze, zatímco nakupují. Fungování systému vrácení peněz funguje jednoduše. Stačí mít založený účet na této stránce a veškeré nákupy na známých a dostupných stránkách řešit přes ni.

Plná Peněženka – jednoduchá registrace

Registrace nového uživatele je snadná. Stačí po kliknutí na tlačítko „Vytvořit účet“ zadat e-mail a vyplnit údaje, jako je jméno a číslo bankovního účtu, kam se peníze budou vyplácet. Nemusíte zde hledat žádné složitosti a bát se zdlouhavých formulářů, je to opravdu jednoduché.

Při nákupech nezapomínejte na odkazy

Po velmi snadné registraci stačí do vyhledávače zadat obchod, který vás zajímá. Příklad, který použiji, je obchod s elektronikou Datart.cz. Stačí jej vyhledat a přečíst si v posledních řádcích jeho popisu podrobnosti vrácení peněz (jiná procenta jsou vrácena z bílé elektroniky, jiná zase z chytrých telefonů). Pokud se vám nabídka líbí, stačí pomocí oranžového tlačítka přejít do obchodu. Tím, že k nákupu využijete tento krok, si zajistíte, že se portál PlnaPenezenka.cz dozví o vaší objednávce a bude tak moct vykomunikovat s prodejcem vrácení daných procent zpět do vaší virtuální peněženky.

Počítejte, že odměny za nákup se nemusí započítat ihned, nějakou chvilku trvá, než se o tom PlnaPenezenka.cz dozví, a než potvrdí výši odměny. Z pravidla to bývá 2 – 60 dnů (záleží také na obchodníkovi).

Jak virtuální peníze převést na opravdové?

Jakmile máte ve své peněžence našetřeno alespoň 100 Kč (bez bonusů za svou registraci či přihlášení kamarádů pod vaším osobním odkazem), můžete si je nechat poslat na svůj účet. Stačí vybrat kolonku „Vyplatit odměny“ a pak intuitivně pokračovat, dokud se nedostanete k potvrzení odeslání peněz a z vaší virtuální peněženky vám nezmizí na váš bankovní účet.

Plná Peněženka - vydělávejte nakupováním

Osobní zkušenosti

S tímto portálem mám hned několik zkušeností. První naše seznámení probíhalo akčním založením nového profilu a vytvořením několika objednávek na čínských e-shopech přes „oranžové linky“. Ne každý se mi započítal, protože až později mi došlo, že ne každého prodejce na čínských stránkách PlnaPenezenka.cz podporuje. Bohužel jsem tehdy přestala přes tuto stránku nakupovat, jelikož pro mě bylo těžké našetřit onu stokorunu.

Druhá, větší zkušenost, která mě k této stránce přivedla, byla při uzavření spolupráce, kdy jsem využívala vrácené cashbacky především z ubytování skrz portál booking.com. Tehdy se mi při velkých a drahých cestách vrátilo měsíčně až 30.000 Kč, což byl opravdu znatelný příjem do mé „kasičky“. S vyplácením odměn nebyl jediný problém, peníze mi na účtě přistály téměř okamžitě.

V závěru toho článku a mé osobní recenze chci říct, že stránka je určitě jedině přínosem, a nic vám nevezme. Maximálně na ní můžete vydělat peníze, které by vám nikdo jiný při nakupování nedal. Tento portál tedy doporučuji všemi deseti!

>> REGISTRUJTE SE ZDE <<

1 Comment

  1. Plnou Peněženku využívám pravidelně a jsem spokojená. Upozorním na drobnou nepřesnost v článku. Peníze je možné nechat si vyplatit už od 1 koruny (to jsem zkoušela, když jsem si chtěla otestovat, zda to skutečně funguje). Podmínka výplaty nad 100 Kč je v případě výplata bonusů.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*