Před cestou do zahraničí se nezapomeňte pojistit!

cestovní pojištění

Jedete do zahraničí? Rekreačně nebo pracovně? Tak to se rozhodně nezapomeňte pojistit! Zdá se, že vyřídit si cestovní pojištění je dnes zcela zřejmé a tolik samozřejmé, že vám to ani nemusíme připomínat,  i přesto však existují takoví, kteří cestovní pojištění neřeší. Vždyť se přece nemůže nic stát, říkají si. A BUM ono se vždycky něco stane!

A proto si pamatujte, že každou nepříjemnost na cestách může vyřešit cestovní pojištění.

Cestovní pojištění jistí mnohé paradoxy

Zlomili jste si nohu na obyčejné procházce po pláži, ztratili jste zavazadla, i přesto že se vám to nikdy ještě nestalo nebo jste znenadání museli svou dovolenou zrušit  a ještě k tomu NEJSTE POJIŠTĚNÍ? Paradox, že? Tyto mnohé paradoxy řeší cestovní pojištění. To ve svém základním balíčku nabízí zdravotní pojištění, úrazové pojištění i pojištění odpovědnosti za škodu. Většina pojišťoven nabízí i pojištění zavazadel a pojištění stornovacích poplatků. Tento balíček pojištění většinou na běžnou cestu stačí. V každém případě byste však měli zvážit rizika navíc a pro adrenalinové sporty se nechat připojistit, stejně jako pro cesty do rizikových zemí. V každém případě je dobré vše zvážit, nic nepodceňovat, případně si nechat poradit. Díky sjednanému  cestovnímu pojištění nebudete mít při odjezdu nikdy pocit, že jste na něco zapomněli.

Které pojišťovny cestovní pojištění nabízejí?

Sjednat si cestovní pojištění dnes není vůbec těžké. Už proto, že tento produkt nabízí řada pojišťoven, jejichž nabídka se může maličko  lišit. Pojištění na cesty si můžete sjednat u České pojišťovny u pojišťovny Generali, cestovní pojištění nabízí pojišťovna AXA, Kooperativa, Allianz, ČSOB, VZP, Ergo pojišťovna a další. U nich si můžete pojištění na cesty sjednat buď na pobočce nebo využít on-line pojištění a pojistit se třeba těsně před odletem na dovolenou, aniž byste někam museli jít.

Víte, že nejvýhodnější pojištění lze sjednat přes srovnávače?

I u pojištění se vyplatí šetřit, finančně nejvýhodnější pojištění pro vás si můžete sjednat pomocí on-line srovnávače, kde po vyplnění potřebných informací získáte přehled nejvýhodnějších nabídek pojišťoven. Své pojištění na dovolenou můžete srovnat na nejznámějším webu Epojisteni.cz.

Před cestou do zahraničí se nezapomeňte pojistit.

Tak vám během pobytu budou chybět maximálně hřejivé ponožky navíc.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*