Korsika dovolená – koupání, turistika, příroda

Korsika Calvi

Hledáte místo, kde strávit příjemné dny vaší dovolené? Vydejte se na tak trošku tropický ostrov, který patří státu Francie. Tím místem je Korsika.

Dovolená Korsika

Ostrov Korsika (Korsica, Corsica) nabízí nejen stále teplé tropické počasí, ale i krásnou a rozmanitou krajinu. Budete se kochat nádhernými pohledy z nadmořské výšky na moře. Pokud chcete, můžete na Korsice podnikat docela slušné vysokohorské tůry. Mezí tím se budete kochat nádhernou přírodou s tropickými rostlinami a místními živočichy. Místní pláže jsou menší, spíše osamocené. Voda je průzračné čista, vhodná ke šnorchlování.

Korsika dovolená 1

Na Korsiku se můžete dostat buď, letecky nebo využít trajekt. Pokud zvolíte cestu letecky, je vhodné si zapůjčit auto, protože tento ostrov za objevování skutečné stojí.

Vydat se můžete třeba do Bonifacia, kde si můžete vychutnat plavbu lodí do jeskyně nebo se vydat do horské vesničky Ochii.Je to městečko duchů, vesnička, kterou její obyvatelé kdysi opustili.

Korsika dovolená 2

Za návštěvu stojí i vesničky Sant Antonio nebo vesnice Pigna. A nesmíme zapomenout na perlu Korsiky Archipel des Sanguinaires známé jako krvavé ostrovy.

Korsika dovolená 3

Korsika je zkrátka nádherný ostrov pro vaši rodinnou dovolenou.

Booking Korsika

Ubytování na Korsice

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*